nedir ne demek
Faydalı Cevap
Nedir Ne Demek- 4 ay önce
1 Fayda
HD olmasına ve son model olmasına dikkat edilmeli. Çünkü her geçen gün yeni bir model çıkıyor ve yıllara dayanıklı olamıyor.
serkan baydu
Faydalı Cevap
Serkan Baydu- 5 ay önce
0 Fayda
- Kaç megapiksel olduğu - Görüntü kalitesini deneyerek test etmeliyiz - Cihazın nereye kayıt yaptığına dikkat edilmeli - Optik ve dijital zoom özelliklerine bakılmalı Çözünürlük Video kamera alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise...- Kaç megapiksel olduğu - Görüntü kalitesini deneyerek test etmeliyiz - Cihazın nereye kayıt yaptığına dikkat edilmeli - Optik ve dijital zoom özelliklerine bakılmalı Çözünürlük Video kamera alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise kameranın CMOS mu yoksa CCD mi oluşudur. Çünkü her zaman yüksek megapiksel yüksek kalite demek değildir. Piyasadaki genel eğilim CCD kameralara doğrudur. Burada CCD değerine bakılmalıdır. Bu içerisinde ne kadar sensör olduğu bize gösterir.Devamı

En İyi Video Ripleme Programı Hangisidir?

  • · 1080p Film ripleyeceğim ama yine HD kalitesinde olması gerekiyor.
  • · Daha önce Freemaker Video Converter ile .mvk filmi .mp4 yapıyordum ve boyut olarak %25 kalite bozulmadan düşürüyordu.
  • · Şimdi Win XP de programda videoyu açınca kapanıyor. Win XP desteği kalktı galiba. Bildiğiniz programları yazar mısınız?
melih kaan adıgüzel
Faydalı Cevap
0 Fayda
Bu bir süreçtir, öncelikli olarak bir web sitesi tasarla ve ücretsiz de olsa 3-5 iş yap. Referanslarını arttır, internet üzerinden reklam ver, anahtar kelime planlayıcısı ile senin konuların ile ilgili anahtar kelimeleri bul, adwords reklamıyla...Bu bir süreçtir, öncelikli olarak bir web sitesi tasarla ve ücretsiz de olsa 3-5 iş yap. Referanslarını arttır, internet üzerinden reklam ver, anahtar kelime planlayıcısı ile senin konuların ile ilgili anahtar kelimeleri bul, adwords reklamıyla bir kaç iş kap. Ya da bir reklam ajansı ya da film prodüksiyon şirketine gir, tecrübe kazan, portfolio hazırla ve sonra freelance olarak çalış:)Devamı
enes öksüz
Faydalı Cevap
Enes Öksüz- 4 ay önce
0 Fayda
Https://tasarimcantasi.com/ burayı takip et
mert
Faydalı Cevap
Mert- 4 ay önce
0 Fayda
Herşeyin Başı Sabır Olmakla beraber bir işi İyi Yapmanda Önemli ve Gelecek Olan İlgili Müşteriye Samimi İçten Güvenilir Gözükmen Lazım Webmaster Forumlarını Aracı olarak kullanabilirsin.