nedir ne demek
Faydalı Cevap
Nedir Ne Demek- 5 ay önce
1 Fayda
HD olmasına ve son model olmasına dikkat edilmeli. Çünkü her geçen gün yeni bir model çıkıyor ve yıllara dayanıklı olamıyor.
serkan baydu
Faydalı Cevap
Serkan Baydu- 5 ay önce
0 Fayda
- Kaç megapiksel olduğu - Görüntü kalitesini deneyerek test etmeliyiz - Cihazın nereye kayıt yaptığına dikkat edilmeli - Optik ve dijital zoom özelliklerine bakılmalı Çözünürlük Video kamera alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise...- Kaç megapiksel olduğu - Görüntü kalitesini deneyerek test etmeliyiz - Cihazın nereye kayıt yaptığına dikkat edilmeli - Optik ve dijital zoom özelliklerine bakılmalı Çözünürlük Video kamera alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise kameranın CMOS mu yoksa CCD mi oluşudur. Çünkü her zaman yüksek megapiksel yüksek kalite demek değildir. Piyasadaki genel eğilim CCD kameralara doğrudur. Burada CCD değerine bakılmalıdır. Bu içerisinde ne kadar sensör olduğu bize gösterir.Devamı

En İyi Video Ripleme Programı Hangisidir?

  • · 1080p Film ripleyeceğim ama yine HD kalitesinde olması gerekiyor.
  • · Daha önce Freemaker Video Converter ile .mvk filmi .mp4 yapıyordum ve boyut olarak %25 kalite bozulmadan düşürüyordu.
  • · Şimdi Win XP de programda videoyu açınca kapanıyor. Win XP desteği kalktı galiba. Bildiğiniz programları yazar mısınız?