selma ulusoy
Faydalı Cevap
Selma Ulusoy- 9 ay önce
1 Fayda, 1 Yorum
Türkçe sayfalarda üçüncü sıraya kadar yükselebilirsiniz.
emre
9 ay önce
Çok iyi bir tahmin :)
yusuf paçacı
Faydalı Cevap
Yusuf Paçacı- 4 ay önce
0 Fayda
Uzun süreli bir çalışma, güçlü bir plan ve istikrarlı bir çalışma gerektirir. Bu kadar. Sonunda 3. sayfaya kadar yükselebilir.
hakan erpekin
Faydalı Cevap
Hakan Erpekin- 8 ay önce
0 Fayda
Kesinlikle ilk 5 e girilebilir :)
yusuf paçacı
Faydalı Cevap
Yusuf Paçacı- 4 ay önce
0 Fayda
İlk sırada kalmak iyidir ama sürekli olarak ilk sırada olmak istiyorsak çok üstüne düşmeden çalışmalara devam edilebilir. Kesinlikle hiç bir web sitesi için ihtiyacı yoktur denemez.
melissa korkmaz
Faydalı Cevap
Melissa Korkmaz- 9 ay önce
0 Fayda, 1 Yorum
Google ve diğer arama motorları her geçen gün algoritmasını yeniliyor. Dolayısıyla bu, şu demek oluyor sen kendi segmentinde bir numara da olsan SEO yu elden bırakmıycaksın. Yapay zeka botlarının her gün değişen algoritmalarından kendine pay...Google ve diğer arama motorları her geçen gün algoritmasını yeniliyor. Dolayısıyla bu, şu demek oluyor sen kendi segmentinde bir numara da olsan SEO yu elden bırakmıycaksın. Yapay zeka botlarının her gün değişen algoritmalarından kendine pay edinmek istiyorsan eğer kendini ve siteni, sürekli değişen algoritmalara göre güncel tutmak zorundasın. Bu değişen algoritmaları da SEO hakkında herşeyi sürekli takip ederek başarabilirsin ancak. http://stratejikforum.com/ adresinde herşeyi detaylı ele almaya çalışmışlar SEO ile ilgili güzel içerikler var. Bakmanızı tavsiye ederim :)Devamı
emre
9 ay önce
Bu anket gibi bir soruydu fikir kıyaslamak için :) , teşekkürler
kadir ecevit
Faydalı Cevap
Kadir ECEVİT- 9 ay önce
0 Fayda
Sürekli orada kalmak istiyorsa sürekli de yaptırmak zorundadır.